Informacje o nas


Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „Elzambud” Sp. z o.o. od wielu lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego ze szczególnym uwzględnieniem wielkogabarytowych konstrukcji żelbetowych i ciesielskich.

 

 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe “Elzambud” Sp. z o.o. jest kontynuatorem tradycji budowlanych byłego Zamechu, a po jego podziale, Zakładu i Wydziału Budowlanego PPU “Elzam” S.A.

 

Powołane zostało do życia w dniu 1 stycznia 1998 roku jako spółka zależna wchodząca w skład grupy kapitałowej „Elzam-Holding” S.A. z siedzibą w Elblągu, ul. Grunwaldzka 2.

 Z dniem 30 listopada 2000 roku nastąpiły zmiany o charakterze właścicielskim. 100% swoich udziałów „Elzam-Holding S.A. zbył na rzecz pracowników Przedsiębiorstwa Budowlano – Montażowego „Elzambud” Sp. z o.o. w Elblągu.

Od 2006 roku Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe “Elzambud” Sp. z o.o. rozpoczęło kompleksową realizację wielorodzinnych obiektów mieszkaniowych.

Dotychczasowe realizacje mieszkaniowe :

1      Realizacja zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej przy ul. Reja w Elblągu. Budynek w układzie litery C, składający się z dwóch skrzydeł A -zachodniego, B - wschodniego połączonych w części podziemnej wspólnym wjazdem do podziemnego parkingu. Zabudowa o czterech kondygnacjach nadziemnych. Każde ze skrzydeł budynku składa się z trzech klatek schodowych.

2      Budowa zespołu apartamentowców przy ul. Lipowej w Stegnie. Kompleksowa realizacja zespołu zabudowy apartamentowej w Stegnie. Budynki realizowane w technologii tradycyjnej z wysokim standardem wykończenia. Każdy z obiektów posiada w kondygnacji przyziemia garaż dla samochodów osobowych.

3      Budowa zespołu apartamentów ul. Gdańskiej 42a w Jantarze. Zabudowa wielorodzinna składająca się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz antresoli stanowiących przestrzeń mieszkalną dla 30 lokali oraz kondygnacji podziemnej, którą stanowi parking samochodów osobowych.

4      Zabudowa mieszkalna przy ul. Moniuszki w Elblągu. Zabudowa wielorodzinna składająca się z trzech kondygnacji nadziemnych stanowiących przestrzeń mieszkalną (mieszkań) oraz kondygnacji podziemnej, którą stanowi parking samochodów osobowych.

5      Realizacja budynku wielorodzinnego w systemie developerskim w Elblągu przy ul. Browarnej 34a. Inwestycja deweloperska polegająca na kompleksowej realizacja budynku mieszkalnego wielorodzinny z częścią usługowo-handlową i towarzyszącą jej częścią biurowo-socjalną oraz garażem podziemnym, jak również zagospodarowanie terenu wraz z wykonaniem dróg dojazdowych.

 

 

Wysoka kultura techniczna oraz rozwinięte technologie, pozwalają nam pracować w komforcie, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Przy realizacji robót wykorzystujemy materiały najwyższej jakości pochodzące od producentów gwarantujących niezmienne parametry techniczne.

Zapraszamy do galerii wizualizacji klatek schodowych i tarasów.

Parametry lokali mieszkalnych znajdują się w dziale rzuty mieszkań.